MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

problem z onetem

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

problem z onetem

Postautor: Gość » 06 lutego 2005, 14:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Wiatam. Z góry zaznaczam, iż wiem że problem z onetem pojawiał się wiele razy na forum i czytałem te posty. Mój problem wygląda następująco: Używam thunderbirda ponad rok i nie było z nim żadnych problemów aż do wczoraj. Chciałem ściągnąć pocztę z onetu pojawiło się odbieranie 1 z 8 i nic zero reakcji(na serwerze znajdują się te wiadomości, bez załączników itp.). Gdy naciskam pobierz wyskakuje: "Ten folder jest aktualnie przetwarzany, aby uzyskać dostęp do wiadomości, należy poczekać na zakończenie przetwarzania". Używam avasta i firewalla z SP2. Po wyłączeniu ich efekt był ten sam. Zaznaczam ,że nie instalowałem nowych probramów ani nie zmieniałem konfiguracji zainstalowanych przed tym jak onet przestał chodzić...
Gość
 

Postautor: Magda27 » 14 lutego 2005, 15:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Czesc,
mam dokladnie to samo. Zaczelo sie dzisiaj. Co ciekawe, OE sciaga bez problemu..
Jesli znalazles juz rozwiazanie, odpisz prosze.

Pozdrawiam,
Magda
Magda27
 

Postautor: Nowy » 09 marca 2005, 13:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050223 Firefox/1.0.1

Mam to samo co sie wiedz dzieje onet zwariowal?

Witam mam problem nikt nie che pomoc ! od 2 dni moj program Mozilla Thunderbird nie che odbierac poczty wyskakuje komunikat("Ten folder jest aktualnie przetwarzany,i zeby uzyskac dostep do wiadomosci trzeba poczekac na zakonczenie przetwazania.!) co mam robic ? czekanie nic nie pomaga ,updejtowalem thunderbirda do najnowszej wersji i nic! :( nikt nieche pomoc.I teraz musze korzystac z z przegladarki zeby zobaczyc poczte:/
Komputer mam dobry wiec nie chodzim o sprzet:
Athlon 2800+
1 giga ramu
Nowy
 

Postautor: krzysiekjarzyna » 09 marca 2005, 18:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1

no witam ja tez mam to od dwoch dni
nic sie nie dzieje. masakra po prostu
krzysiekjarzyna
 

Postautor: krzysiekjarzyna » 09 marca 2005, 18:57

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1

okej wiem co trzeba zrobic. dzwonilem do onetu
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem

umnie dziala jusz
pozdrawiam
krzysiekjarzyna
 

Postautor: kita » 09 marca 2005, 19:48

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

Dzieki. Juz dziala. Walczylem z tym od rana. Zostane jednak chyba uztkownikiem Thunderbirda. :-)
kita
 

Postautor: Stef » 10 marca 2005, 00:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050302 Firefox/1.0.1 Fedora/1.0.1-1.3.2

okej wiem co trzeba zrobic. dzwonilem do onetu
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem

umnie dziala jusz
pozdrawiam

A ja mam lepszy sposób: Zrezygnować z wątpliwej jakości usług onetu! 8)

Pozdrawiam
Stef
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: Cleriic » 10 marca 2005, 01:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050223 Firefox/1.0.1

I przesiąść się na gmail :)
Wybierz Firefoksa i podbij Internet! :)
Cleriic
Moderator
 
Posty: 659
Z nami od: 09 stycznia 2004, 16:04
Lokalizacja: Polska :)

Postautor: Stef » 10 marca 2005, 11:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050302 Firefox/1.0.1 Fedora/1.0.1-1.3.2

I przesiąść się na gmail

Tak, na gmail lub o2 jeśli Thunderbird a jeśli przez www to gmail albo gazeta.pl (IMO)
Stef
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: krzysiekjarzyna » 11 marca 2005, 01:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1

a chlopaki jak zwykle maja madrosci zyciowe nie z tej ziemi
:evil:
krzysiekjarzyna
 

Postautor: solar_ » 14 marca 2005, 02:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041217

a u mnie to nie działa nadal. Skasowałem wszystko na Onecie i dalej kicha! :(
solar_
 

Postautor: Stef » 18 marca 2005, 13:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050302 Firefox/1.0.1 Fedora/1.0.1-1.3.2

solar_ pisze:a u mnie to nie działa nadal. Skasowałem wszystko na Onecie i dalej kicha! :(

A może to pomoże?
http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?p=74646#74646

Stef
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: prawdapunk » 29 marca 2005, 18:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.6) Gecko/20050322 Firefox/1.0.2

a może znacie jeszcze jakiś inny sposób, gdyż nie dobrze mi się robi na mysl jak mam sprawdzic 550 wiadomości :lol:
prawdapunk
 
Posty: 262
Z nami od: 04 sierpnia 2004, 23:29

Postautor: Gość » 20 kwietnia 2005, 19:13

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Mam to samo z tym ze konto na wlasnym serverze (SMTP: ostfix+amavisd+mks+mksd+SASL natomiast POP3: popa3d Solar Designera) przy czym w poprzednich wersjach takich walkow nie bylo co wiecej nie chce pobierac tylko tych wiadomosci z zalacznikami a tak to niby smiga wydaje mi sie ze to jakis blad w kliencie i rowniez bym byl wdzieczny gdyby sie znalazla jakas fajan odpowiedz.
Gość
 

Postautor: Marros » 12 czerwca 2005, 21:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.8) Gecko/20050511 Firefox/1.0.4

krzysiekjarzyna pisze:okej wiem co trzeba zrobic. dzwonilem do onetu
1. zalogowac sie do poczty przez www.
2.poszuakc wiadmosci ktora bendzie miec na czerwono komunikat"tresc wiadmosci jest niedostepna"
3.usunac wiadmosc lub kilka takich wiadomosci
4. wylogowac sie
5.sciagnac poczte przez thunderbirda
6. jesli nie pomoze zrobic 1 i 2 jeszcze raz. Przejrzec wszystkie wiadmomosci i poszukac takich z tym komunikatem

Ha! Działa!
Marros
 
Posty: 4
Z nami od: 12 czerwca 2005, 21:19

Odp: problem z onetem

Postautor: basapek » 03 maja 2010, 20:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.1.9) Gecko/20100315 Firefox/3.5.9

Siedziałem modziłem i mała wskazówka!!

JEŚLI MACIE KILKA KONT TO JAK MACIE OKNO WIADOMOŚCI MUSICIE MIEĆ NADAWCE USTAWIONEGO TAKIEGO SAMEGO JAK LOGIN KTÓRY USTAWIACIE W POCZCIE WYCHODZĄCEJ!!!

MI TO POMOGŁO A MIESZAŁEM Z PORTAMI ITD JAK NIE WIEM. MAM POCZTE NA INTERII

POZDRAWIAM BASAPEK
basapek
 

Odp: problem z onetem

Postautor: Grzegorz » 03 maja 2010, 21:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.3a5pre) Gecko/20100502 Minefield/3.7a5pre

basapek pisze:JEŚLI MACIE KILKA KONT TO JAK MACIE OKNO WIADOMOŚCI MUSICIE MIEĆ NADAWCE USTAWIONEGO TAKIEGO SAMEGO JAK LOGIN KTÓRY USTAWIACIE W POCZCIE WYCHODZĄCEJ!

A jak mieszkacie pod szóstką, to wychodzicie z domu własnym drzwiami, a nie od sąsiada spod ósemki.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: problem z onetem

Postautor: TB Helper » 17 maja 2010, 07:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3

Witam,

Problem o którym piszecie może powodować program antywirusowy. W moim przypadku pomogło wyłączenie osłony poczty w Avast.
TB Helper
 


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: